Saules enerģija

Saules enerģija ir viens no ilgtspējīgākajiem enerģijas avotiem

Kopš 2020. gada Evecon ir nodevis ekspluatācijā saules parkus ar vairāk nekā 40 MW. No 2022. gada mēs attīstām vairāk nekā 1 100 MW saules enerģijas parku visā Igaunijā, kas tiks nodoti ekspluatācijā 2025. gadā.

Atsevišķos saules enerģijas parkos mēs iestrādājam uzglabāšanas sistēmas, lai nodrošinātu saules enerģiju, kad saule nespīd.

Ar apņēmību sadarboties

Evecon ir izveidojis un turpina gūt panākumus, izstrādājot enerģijas risinājumus kopā ar mūsu partneriem un mūsu partneriem. Mēs izvērtējam tikai labākos pieejamos tehnoloģiskos risinājumus un labāko praksi, lai samazinātu mūsu ekoloģisko pēdu nospiedumu. Mūsu attīstības un izaugsmes ātrums apliecina mūsu apņemšanos un lojalitāti pret mūsu partneriem.

Saules elektrostacija un vide

Papildus tīrai un zaļai enerģijai, mēs esam laipni aicinājuši biškopjus saimniekot mūsu parkos un to tuvumā. Mēs nodrošināsim nepieciešamo faunu mūsu parkos, lai tā būtu dažāda. Mūsu komanda un partneri turpina uzņemt un attīstīt visas aktivitātes, kas uzlabos biotopu mūsu parkos un to tuvumā, lai mēs varētu vēl vairāk samazināt savu ekoloģisko pēdu un nodrošināt kopienas līdzās atjaunojamiem resursiem.